Merhaba,

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesiyim. Geçmişte İTÜ, Boğaziçi, Bahçeşehir, Işık üniversitelerinde lisans, yüksek lisans, doktora dersleri verdim. Ders verdiğim kurumların tamamnında öğrenci anketlerine göre en beğenilen hoca oldum.

TESODEV firmasının kurucusuyum. TESODEV ilk ISO 500 kurumlarından 300'e yakınına eğitim, danışmanlık veya teknoloji üretimi hizmetleri vermiştir. TESODEV aynı zamanda NASDAQ borsasında işlem gören ilk Türk kurumu olan HepsiBurada 'nın en büyük teknoloji paydaşıdır.

Akademik çalışmalarımı beş başlık altında özetlemem gerekirse;

Biodesign- Biyomedikal Yeni Ürün Geliştirme-

Tıp Bilişimi

Kurumsal Mimari

Yazılım Geliştirme Yöntemleri

Veri Bilimi

Profesyonel olarak Havelsan, PcWorld Türkiye, Merkezi Kayıt Kuruluşu, TurkTelekom gibi kurumlarda 9 yıl çeşitli görevlerde bulundum. Havelsan'da Türkiye'nin ilk CMMI Level 3 alan ekibinde yazılım mühendisi olarak görev alırken, Merkezi Kayıt Kuruluşunda Teknoloji Ödülü alan projeye katkı sağladım.

TESODEV ile birçok heycan verici proje tamamlama şansım oldu.Tüm ülkeyi heycanlandıran Türkiye'nin ilk mars keşif aracı İTÜ Rover'ın kurucu danışman hocasıyım. 


Sağlık ve teknolojiyi birleştirme hedefinde iseniz kahve eşliğinde konuşabiliriz.

Bir grupta toplam zeka grup bireylerinin en zekisinden daha fazladır. Bu nedenle insanları dinleyerek onların projelerinizi şekillendirmelerine izin vermelisiniz. Projesinin amacı belli olan gerek iş dünyasından bir kuruma, gerekse öğrenciye yaklaşımımın temelini böyle kurguluyorum.